face.jpg
Jak jste si již mohli přečíst, tak adminky se nepředstavují. Jen ve výjmečných případech.

HLAVNÍ ADMINKA - Bells
ZÁSTUPKYNĚ - Bee
Ostatní -

Chceš se stát ADMINKOU?? do rubriky Chci být adminka

Creativit

Na téhle stránce najdete různé - jak již napovídá název - kreativní tvorby adminek stránky, které se ke svému dílu vždy podepíšou pseudonymem [přezdívkou] nikoliv vlastním jménem.

Budeme rádi když nám napíšete, zaregistrujete se nebo okomentujete příspěvky. Uvítáme jak dobrou tak i špatnou kritiku, protože i ta je klíčem k úspěchu.

Jestli máte něco, co by jste chtěli zveřejnit neváhejte a pošlete nám to [ v zápatí stránky, neboli úplně dole :-) ]

Adminky - Bells a Bee
arrow.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Rubriky

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4766"

Nejnovější zprávy

Ahoj, tak jsem zase tady. Moc se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale na druhou stranu už jsem dopsala Wiollett v Tayoney, takže vám sem přidám zbytek a bude.
Také začínám pracovat na další knize, ale ještě nemá jméno. Až bude hotový úvod, tak ho sem určitě dám :-)

Zatím papa vaše Bells

PS.: Přidala jsem úvod nové knížky Padlý anděl, kterou píšu s kamarádkou ;-)
Dobré ráno, zdravím všechny od notebooku, kde se teď jdu ponořit do psaní při poslechu hudby. Momentálně je to Alex Hepburn-Under :-D
Krásný den všem

PS.:Za chvíli přidám dvě nové kapitoly a na další se pracuje. Ovšem ta, na které pracuji by měla být už předposlední :-D
Ahojky, opět se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale ty prázdniny mi dávají zabrat. Teda né že bych se těšila do školy, ale jsem trochu časově vytížená :-D
Zítra jsem skoro celý den sama doma, tak vstanu brzo, udělám si svou práci, což mi zabere maximálně půl hodiny a půjdu psát. Včera jsem byla s kamarádkou na nákupech a cestou domů, jsem jí vyprávěla o mé knížce a líbilo se jí to. Přečte si to a s její pomocí to potom budu upravovat, aby to bylo i podle toho, co si myslí čtenář :-)
Knížka bude brzy končit, už ji mám naplánovanou až do konce, jen to napsat.
Pak budu psát další knížku, další, kterou začnu bude nejspíš (již níže zmiňovaná) Krutá změna, pokud to tak nazvu, poradím se s kamarádkou. Pak plánuju Dračí znamení a taky možná ještě jednu knihu k Wiollett z Tayoney, též ještě nevím, jestli se to tak bude jmenovat. Bude to buď vyprávění její minulosti, která se pro ni teď, koncem knihy stává záhadnou, ale zároveň velmi fascinující, nebo by to mohlo být pokračování, ve kterém by ovšem Wiollett "nehrála hlavní roli", ale jen jednu z těch o něco méně hlavních. Řekla bych vám, kdo bude hlavní postavou, ale tím bych vyzradila podstatnou část celého děje a zápletky. Mohu vám jen říct, že to bude dívka :-P

A také s jednou svou velmi dobrou kamarádkou nejspíše napíšeme knihu spolu. Jsem zvědavá, jestli se k tomu dostaneme a když, tak jak to dopadne. Mezitím se, ale rozhodně nehodlám vzdát svého "soukromého" psaní.

Zítra také dozajista nový text, jen teď přesně nevím, kolik toho bude.
A poslední věcí, kterou vám chci sdělit je to, že v knize Wiollett v Tayoney nejspíše budou i ilustrace. Nebudou barevné, ale možná budou. Uvidíme, co z toho vznikne :-D

Zatím dobrou a zítra koukněte na nové kapitoly PROSÍM!!!

Vaše Bells
Ahoj,
vím že jsem tu fakt dlouho nebyla, ale už jsem sem přihodila zase dvě kapitoly a třetí mám rozepsanou. Vrhám se do toho po hlavě! Chtěla bych to do konce prázdnin dokončit. Mám 172 stran! 
Jestli to stihnu dokončit, pak mě čekají vychytávky a upravování a začnu obesílat vydavatele :-D
Moc se na to těším a doufám, že nebudu zklamaná.
Četla to jedna mámina kamarádka  a dala mi k tomu konstruktivní recenzi, podle které se to pak pokusím vylepšit, upravit a přidat ještě nějakou akci.
To je prozatím vše. Za týden jedu k tetě, takže si notebook beru s sebou. Nemá sice internet (myslím), ale budu moct v klidu psát a to mi stačí :-D
Já zatím jdu. Zítra totiž jedu za kamarádkou do Práglu a tak se tam hrozně těším!
Ahoj, tak jsem tu!
Vrátila jsem se sice už v neděli ráno, ale jsem nemocná, takže se to snažím vyležet. Ale zároveň jsem ráda, můžu psát, věnovat se webovkám a tak, takže se na to vrhnu. Mám něco nového, tak to sem dám.
Další malá změna. Kniha bude jen jedna.
Bude rozdělená na tři, možná čtyři části. Druhou jsem dopsala včera a dneska se vrhnu na třetí. Už vím, co tam bude, jen to napsat :-D
Už mám taky plány na další knihy, vím, že na začátku jsem sem psala že to bude Fejk a Ve dne OUT v noci STAR, ale je tu malá změna. Ve dne OUT v noci STAR, to nevím jestli bude, ale určitě chci napsat:

Deník mladé čarodějky

Dračí znamení

Krutá změna

To jsou moje zatím naplánované knihy, které bych chtěla napsat. O prázdniny budu mít spoustu času, tak se do toho pustím. Doufám, že do té doby už budu mít hotovou Wiollett v Tayoney. Název ještě není oficiální, ale na lepší jsem zatím nepřišla. Možná Tayoneyská brána. Nevím, budu nad tím přemýšlet. Teď jdu psát!!
Jdu kouknout na knihu. Ještě budou tak dvě kapitoly a konec. Je po knize. Ale bude další. Také vám sem dám poupravené kapitoly a tu poslední, kterou jsem napsala.
Ahoj, omlouvám se, že tu nic nepřibylo. Momentálně mám trochu nabito. Jsou závěrečné testy a příští týden v pátek odjíždím do Itálie. Mám napsanou jednu kapitolu, kterou vám sem dám, ale teď jsem na jiném počítači, takže až zapnu svůj, tak to sem okamžitě dám. A teď události v bodech.

1.- Závěrečné testy - píšeme závěrečné testy, zatím vím jen o třech.
                               23.5. - Angličtina
                               27.5. - Čeština
                               29.5. - Matika

2.- Itálie - 31.5. to je příští týden v pátek, odjíždím v 17:00 do Itálie a vracím se 9.6. dopoledne. Jestli to budu mít povolené, tak si s sebou vezmu netbook a budu psát tam. Bylo by to skvělé, protože tam máme docela dost volného času a cesta autobusem od 17:00 do 8:00 hodin ráno druhého dne, možná déle. To je kolem 15 - 16 hodin v autobuse. Pár hodin spánku, ale stejně. Nejspíš si ani nebudu mít s kým povídat. Sbalím netbook, hudbu, knihy a další věci na zabavení a vyrážíme!!!! Takže to tam možná dopíšu, když mi dovolí vzít si to s sebou!

3.- Kniha a její konec - nejdřív vám chci říct, že další kapitola se jmenuje Hádky.
                                 Dále pak, že kniha bude velmi brzy končit!! 
                                 Ale super zprávou je, že i když kniha končí, plánuji další díl a to z  toho důvodu, že v tomto by toho mohlo být až moc a tak bude další díl. Moc se na to těším!

To je pro teď vše!! Brzy se ozvu!!   
Omlouvám se, ale nedokončovala jsem. Psala jsem jen chvíli dnes, protože jsem v neděli spadla, a to dost nešikovně. Mám zablokované dva krční obratle a třeštěla mi hlava. Dnes už je to lepší. Chodím na rehabilitace a v pondělí mi řeknou, jak dopadlo EEG, jestli mám nebo nemám otřes mozku (lehký).

Jdu psát až teď a doufám, že se mi toho hodně povede. Můžu vám prozradit, že Viola už poznala Seba, takže se z ní stává opět Wiollett! Také bude nyní používat různé francouzské fráze a slovíčka, jelikož se učí francouzštinu, nebojte se, bude to i s překladem :-D

A také v blízké době zmizí celá kniha ze stránek, ale hned ji zase vrátím. Upravenou!

Tak já jdu na to!!
Mám teď pět dní volno, tak do toho skočím po hlavě a snad to dokončím.
ZDE naleznete obrázek Wiollett po návratu z Tayoney již s dlouhými vlasy

Překontrolováno

Mam to překontrolováno. Paní učitelka mi knihu překontrolovala - pozor kniha ještě není hotová - a líbila se jí, jediné, co by změnila je moc rozvitý popis některých věcí, které nejsou důležité a tak se na to teď vrhnu. Jen si vyndám rohy a svatozář :-D na zítra do školy :-P .
Začínám pracovat na druhé části. Už jsem si zpracovala malou osnovu, která ještě není úplná. Určitě budu rozšiřovat. Na víkend jedu pryč, takže si to beru s sebou, ale taky teď momentálně čtu upíří deníky, tak se to snažím nějak vyrovnat se školou a psaním, snad to vyjde.
Přes víkend bych chtěla napsat alespoň 2 - 3 kapitoly. Nápady a materiály na to mám. Také vám sem přidám obrázek Wiollett, té z lidského světa potom.
1. část knihy Wiollett v Tayoney od Bells je dokončena.

Dokončila jsem první část knihy Wiollett v Tayoney a jsem za to hrozně moc ráda. Samozřejmě budu pokračovat, ale nejspíš až další týden, po tom, co budu vědět hodnocení od mé češtinářky, která mi jak já doufám pomůže i s vydáním, pokud to vydám. To se ještě uvidí.

Kdyby se mi nepovedlo protlačit do nakladatelství tuhle knihu, tak se chystám ještě na další knihy, takže se do toho vrhám po hlavě a můžu jen doufat, že dole nenarazím a nerozbiju si ji.

Teď už musím jít, zítra jedu na výstavu Dům a zahrada 2013, ale i když je to nepravděpodobné, možná tam pochytím nějakou tu můzu, nějaký nápad do další části knihy.
Menší změna plánu!!
Trochu jsem změnila plán. Wiollett v Tayoney bude jen jedna kniha, ale bude rozdělená na dvě části v jednom. Už jsem to dopsala, ale teď přepisuji konec, abych mohla začít s druhou částí. Zítra nebo v pátek to odnesu naší učitelce na víkend.
Doufám, že to dopíšu už dnes. I kdybych měla jít spát v 5:00 ráno, jdu do toho!!

Mám už vše pečlivě naplánované, jen si musím zařídit spaní v jiném patře, uvařit si kafe a je to!!!

Chystám pro vás:

V sekci Wiollett v Tayoney od Bells budete moci najít článek o Průběhu psaní knihy

Možná- napíšu novelu ke knize Wiollett v Tayoney ovšem jen možná, podle zájmu

Po dokončení této knihy začnu buď s novelou nebo s další knihou, první na řadě by byl Fejk a poté Ve dne out v noci star a pak mám také skvělý námět opět z mé zásoby fantazie, který bohužel ještě nemá název, ale první nápad byl Návštěvníci nebo ... další nápady zatím nemám, ale rozhodně na to přijdu :-D Takže se máte na co těšit!!!
Takže další kapitola má název Vánoce a započíná zde jeden z hlavních zvratů celého děje!
Tak,právě píšu už vím, jak to všechno skončí, ale stejně by mě zajímal i názor Vás, kteří to čtete a tak nyní v
Psaní ---> Wiollett v Tayoney ---> Nápady, návrhy a ankety ohledně děje a hodnocení knihy

Najdete tam různé ankety, na které mi prosím odpovídejte podle pravdy, jak by jste si to představovali vy!!!

Budu moc ráda, když mi tam zanecháte nějaké zprávy!!!

TO VY ROZHODUJETE ZDA BUDE KNIHA ÚSPĚŠNÁ!
Tak jsem zase po dlouhé době tady, za což se vám omlouvám. O víkendu bych chtěla přidat další kapitolu. Už vím, jakl to spojit, takže se do toho chci co nejdříve dát, abych to nezapomněla :-D mluvila jsem s naší paní učitelkou o tom že bych tu knihu chtěla vydat. říkala že se na ní klidně koukne a zkontroluje mi pravopisné chyby ale že není spisovatelka a tudíž to nemůže odborně posoudit. Také říkala že by bylo dobré poslat to do nějakého časopisu kde by to posoudil spisovatel a až poté oslovovat nějaká vydavatelství. jestli sem někdo chodí ráda bych abyste mi v knize návštěv nechaliJnějakou zprávu kde byste napsali zdali se vám kniha líbí či ne a případné připomínky, děkuji! Vaše Bells
Včera jsem napsala jen 1 a půl stránky, byla jsem hodně unavená, ale dneska toho doufám stihnu víc.
Přes víkend bych to chtěla dopsat [celé] doufám, že to stihnu, mám docela dost nápadů!! Tak jdu na to, dneska chci napsat minimálně 1 kapitolu!!
Včera jsem opět bohužel nestíhala, ale zato mám pár nápadů. Takže hned jak budu moct (nwm jestli dnes nebo až zítra) to sepíšu.
Moc, moc se omlouvám, ale dneska nová kapitola nebude. Za prvé to nestíhám, protože jdu do kina a za druhé, potřebuju novou inspiraci, nemám totiž žádný nápad na meziděj. Potřebuji propojit poslední sepsanou kapitolu a konec, který už mám vymyšlený. Kdyby někoho něco napadlo, neváhejte a napište do knihy návštěv, nebo v zápatí (dole na stránkách) přímo mně. 

Každý nápad se počítá a i když bych ho nepoužila, určitě je to inspirace!!!

Díky a omlouvám se Bells
Tak jsem tady!! Přišla jsem dřív ze školy a neměla jsem žádnou práci, tak jsem rovnou sedla k učení a všechno jsem se nadrtila, takže se teď budu věnovat webu a hlavně knize!!! :-D Zatím papa

PS.: Zítra nafotím nějaké obrázky, tak je sem hnedka pak hodím!
PPS.: Jsou vážně nádherný! 

Vaše Bells
  • Ahoj, v menu už naleznete i galerii našich kreseb, tak se podívejte. 
  • Ankety jsem ke knize včera nestihla dodělat, ale dneska je tam dám.
  • Dnes cca v 16:30 jdu psát a budu u toho tak čtyři hodiny, minimálně než dopíšu další kapitolu, takže do večera ji tu máte.
Tak jo, další kapitola je na světě!! Pro dnešek budu muset jít, ale hnedka jak budu moct - což bude počítám hned zítra, když se stihnu vše naučit budu psát a pokusím se napsat další kapitolu!! :-D

S pozdravem vaše Bells
Tak jo, jde se na to!! Dneska do večera by tu měla být nová kapitola (Minimálně 1 :-D ) 

Těšte se na nové napětí v kapitole s názvem Noční můra, kde se Wiollett a Sebastien (i když se to zdá skoro nemožné) ještě více sblíží, za to Jasson se k Wiollett spíš přiblíží! Určitě přečtěte, vaše hodnocení mně zajímá!!

PS.: Psaní ---> Wiollett v Tayoney Naleznete dole Ankety, tak prosím hlasujte :-)
Ahoj, chystám se dokončovat!!!!
Chystám se dokončovat KNIHU!! Mám naplánován celý postup jak psaní knihy, tak i samozřejmě naší hlavní hrdinky Wiollett. Dokončovat budu v každé volné minutě, kterých teď bohužel nebude moc, protože jak víte, do konce školního roku zbývají jen 3 měsíce, pro mně 2 a tak se teď musím zaměřit hlavně na učení, ale kniha je hned na druhém místě!!! Stránek sice nebude tolik, kolik jsem původně počítala, ale já doufám, že budu mít další inspiraci a budu pokračovat nejspíše novelou k tomuto dílu a možná i jedním dalším.

Každopádně s psaním nehodlám přestat, ale knihy, které chci psát, až dokončím tu stávající již nebudou sci-fi, tudíž se tam nebudou vyskytovat Lioni, vlkodlaci ani upíři, žádné nadpřirozené jevy ani vlastnosti.

Tady jsou názvy mých knih, které bych chtěla do budoucna napsat - 

Ve dne OUT v noci STAR

Fejk

Kreslíte?

Ano, pořád (4 | 100%)
Ano (0 | 0%)
Občas (0 | 0%)
Skoro vůbec (0 | 0%)
Vůbec (0 | 0%)
Ahoj, máš nějaký svůj výtvor a chceš nám ho poslat?? Nebo chceš jen mluvit s adminkou??

Také si můžeš vybrat, komu to chceš poslat.
Poslat zprávu Bells - sem posílej vše ohledně celých stránek a taky tvé výtvory nebo to, ćo chceš zdělit jen hl. admince
Poslat zprávu Bee - sem posílej jen to, co chceš poslat jen Bee

Neváhej a posílej!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one